Порошенко планує розпочати переговори про членство України в НАТО в грудні

Новини України

Президент України написав генеральному секретарю НАТО Йенсу Столтенбергу лист, в якому попросив надати Україні План дій щодо членства в альянсі.

Президент Порошенко в разі переобрання на другий термін обіцяє підняти питання надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО на лондонському саміті Альянсу в грудні.

“До кінця свого другого президентського терміну я планую підготувати Україну до вступу в НАТО і ЄС. І в 2023 році цілком і реалістично розпочати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала план дій щодо членства в НАТО”, – сказав Порошенко на зустрічі з виборцями в центрі Києва в неділю, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Президент наголосив, що якщо виборці нададуть йому довіру, то на Лондонському саміті НАТО в грудні 2019 року його “має намір поставити питання про ПДЧ”.

Порошенко повідомив також, що написав про це в листі генеральному секретарю НАТО Йенсу Столтенбергу.

У НАТО взяли до уваги лист Порошенка і заявили, що визнання євроатлантичних прагнень України на сайті Альянсу не означає зміни політики блоку, а лише відображає реальність.

Президент Порошенко в рамках передвиборної кампанії обіцяє, що Україна отримає План дій щодо членства в НАТО в 2023 році.

Нагадаємо, що Порошенко впевнений у своїй перемозі на майбутніх президентських виборах і обіцяє, що голосування відбудеться за європейськими стандартами.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet