Зеленський відповів на пропозицію Порошенка щодо дебатів

Новини України

Зеленського не влаштувала пропозиція Порошенка про час дебатів на стадіоні Олімпійський 19 квітня.

У штабі кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію опонента, чинного президента Петра Порошенка про проведення дебатів на НСК Олімпійський 19 квітня з 16:00 до 18:00, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У Зеленського вважають, що в цей час ще не завершиться робочий день, і всі охочі послухати кандидатів не зможуть дістатися до стадіону.

“Законом передбачено, що дебати проходять з 19:00 до 22:00 19 квітня, якщо я не помиляюся. Чому вони шукають щоразу якісь лазівки, щоб не прийти – це питання”, – сказав спікер з питань виборчої кампанії штабу Зеленського Дмитро Разумков.

Нагадаємо, Порошенко запропонував Зеленському провести передвиборні дебати на стадіоні між 16:00 і 18:00 19 квітня, а потім взяти участь на дебатах у студії Суспільного.

14 квітня Зеленський не прийшов на дебати з Порошенком на стадіон Олімпійський. 15 квітня відбулися дебати Порошенка з радником Зеленського Олександром Данилюком в ефірі телеканалу ICTV.

Як відомо, Зеленський кличе Порошенка провести дебати на стадіоні 19 квітня, а Порошенко хоче того самого вечора провести офіційні дебати в студії Суспільного телебачення, як того вимагає закон.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet