Передплата “Трибуни праці”

Редакція газети

УМОВИ ПЕРЕДПЛАТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИ «ТРИБУНА ПРАЦІ»

 

Платіж на р/р ПП “Трибуни праці”  в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м. Київ (№ 26008592949, МФО 380805, код ЗКПО 02473263) можна провести кількома способами.

1.Через касу або термінал самообслуговування будь-якого банку, вказавши вищезазначені реквізити редакції, прізвище, ім’я та по-батькові передплатника та його e-mail з обов’язковою поміткою в дужках «(ПДФ)».

Примітка. Знімається комісія.

 

2.Через інтернет-сервіси «Райффайзен-онлайн» або «Приват-24».

Для коректного призначення платежу й уникнення проблем з ідентифікацією передплатника слід обов’язково вказувати своє ПІБ і робити примітку «(ПДФ)».

В обох названих вище системах після першого платежу формується шаблон і надалі вам доведеться змінювати в ньому лише назву місяця, на який робиться оплата нашої послуги, або суми платежу (якщо Ви робите його на квартал чи півріччя).

Комісія через «Райффайзен-онлайн» і «Приват-24» не знімається.

 

Тим, хто не бажає вказувати разом зі своїм ПІБ власний e-mail у банківському переказі грошей, після оплати необхідно надіслати на e-mail редакції trybuna@ukr.net повідомлення, вказавши своє ПІБ, власний e-mail, суму і термін передплати послуги PDF.

На Вашу електронну адресу ми надсилатимемо «Трибуну праці» в цифровому форматі напередодні дня її виходу в світ (у п’ятницю).