Ще одна громадська рада

Без категорії

утворена при райдержадміністрації – із представників різних громадських утворень, що діють в районі (про молодіжну ГР «Трибуна праці» вже повідомляла у номері за 8 лютого ц.р.). Це буде також постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган, покликаний надавати практичну допомогу місцевому органу державної виконавчої влади.
«Я б не хотів, щоб ваша рада була чисто формальним утворенням» – зазначив, звертаючись до її членів голова адміністрації О.І. Леляк.
А щоб не вийшло так, вирішено делегувати членів громадської ради в земельну комісію РДА (Білонога В.П.), молодіжну громадську раду (Тимошенко Ю.А.), а також постійного свого представника на сесії районної ради (Хуторного А.О.). Голова ГР, як і голова молодіжної ради, буде введений у склад колегії райдержадміністрації.
Своїм керівником члени громадської ради обрали В.В. Дегтяр – в.о. голови р/о профспілки працівників освіти і науки, заступником голови – Ю.М. Грибана, члена профспілки працівників культури. Затверджено також план роботи на 2011 рік.
О.І. Леляк проінформував учасників установчого зібрання про основні положення Програми соціально-економічного розвитку району на нинішній рік. Члени ради обмінялися деякими своїми думками з приводу цього документа і наявних у районі проблем.
Найближчим часом буде розроблено і затверджено Положення про громадську раду при Іванківській РДА.