alt

ДЯКУЄМО, ЩО ВИ – З НАМИ!

Блог редактора

alt

Минають останні дні 2015 року. Наприкінці минулого ми всі бажали – собі, рідним, друзям, близьким, – аби він був кращим за 2014­й… Тепер будемо загадувати нові бажання і також сподіватися, щоб наступний рік виявився легшим для всіх нас, мирним і спокійним, більш щедрим на успіхи, достаток і добро…

Колектив «Трибуни праці» старався, аби передплатникам газети було цікаво брати до рук кожен її номер. Це нелегко – постійно знаходити важливу і потрібну інформацію, намагатися допомогти розв’язувати якісь посильні для журналістів проблеми. (Бо, на жаль, в Україні сьогодні стільки різних проблем – часом непосильних навіть для всього народу.., – що дехто вже й губиться: як швидше їх ліквідувати?..).

Зокрема, ми змінили періодичність виходу газети: вона стала тижневиком, розширивши обсяг кожного номера. Що дало можливість робити випуски змістовнішими, різнобічнішими, цікавішими (так відгукується немало читачів).

Після новорічно­різдвяних свят запланували налагодити продаж газети вроздріб – у десяти місцях райцентру (найбільших магазинах). Адже немало мешканців селища виявляють бажання купувати її окремо кожен номер. Що з цього вийде – побачимо. Хоч це буде й на збиток редакції: доведеться продавати газету нижче її собівартості.

Скажу відверто: приємно, що постійні читачі «Трибуни праці», незважаючи на постійне підвищення і її ціни, й цін на енергоносії, ліки та продукти харчування, все ж не розлучаються зі своїм постійним джерелом інформації про життя району. Це ті люди, які не можуть жити байдуже до подій навколо себе. На день написання цих рядків (24 грудня) у нас уже було більше передплатників на 2016 рік, як на друге півріччя 2015­го. Спасибі вам усім, шановні земляки! Ми намагатимемося виправдовувати ваші сподівання: робити нашу з вами «Трибуну праці» ще цікавішою, змістовнішою.

Її можна передплачувати відтепер і в електронному варіанті  PDF. Сьогоднішня вартість на місяць такої послуги редакції – всього 12 гривень. Надсилатимемо газету на електронні адреси бажаючих напередодні виходу в світ друкованої версії. Сплатити за це можна як через банки та їх термінали, так і напряму в редакції, або зібравши гроші (колективно, коли виходить) по місцю роботи. «Тоді ми йдемо до вас!..» – як у тій відомій рекламі.

Вітаю всіх читачів «Трибуни праці» з Новим 2016 роком і Різдвом Христовим! Зичу всім доброго здоров’я,  достатку, миру і злагоди – в сім’ях, країні, світі. Успіхів у всьому, взаєморозуміння, кохання й удачі.

Павло СМОВЖ.