ПРОГНОЗ ПОГОДИ ТА ІНШЕ: ЩО РОБИТИ?

Блог редактора

Всім ніколи не вгодиш… Цю істину не раз відчували ми, журналісти «Трибуни праці», на собі. Бо люди дуже різні, як і їх  потреби, запити.

Так ось виходить і з… прогнозом погоди.

Прагнучи урізноманітнити зміст газети, ми почали друкувати його, беручи дані на відповідних сайтах в інтернеті. Але ставити таку інформацію в газету у четвер  на наступний тиждень, як виявилось, – ризиковано. Нестабільність самої погоди, недосконалість (можливо) методів її прогнозування вітчизняними синоптиками – все це зумовлювало на початку нинішнього року те, що публікована нами (але не наша!) інформація не відповідала часто-густо реаліям погоди насправді.

Через що ми вирішили не друкувати надалі прогнози погоди. Бо отримували «сердиті» дзвінки читачів: ваша інформація не відповідає дійсності…

Але, виявляється, частина читачів хоче, аби газета публікувала таку інформацію. Й вони теж дзвонять у редакцію: чому немає прогнозів?!.

Ми – в нерішучості: що робити? Організовувати свою метеослужбу, щоб уже повністю відповідати за погоду, чи передруковувати далі з інтернету прогнози синоптиків? Що ви скажете, шановні читачі? Яким чином нам якнайповніше вивчити вашу думку з цього приводу теж? Хочеться ж, аби  газета ще більше задовольняла інтереси земляків.

Заодно хотілося б знати, чи потрібні читачам (і яким їх категоріям) гороскопи на тиждень.

А ще хочеться активізації на сторінках газети обміну думками з актуальних проблем сьогодення, в першу чергу – району. Друковане видання завжди цікавіше й корисніше, коли в його творенні беруть участь більше людей. Адже журналісти  фізично неспроможні самостійно охопити все коло питань, які цікавлять чи хвилюють читачів. Тому спробуємо реалізувати такий «пілотний» проект: впровадити рубрику «Непричесані» думки. Читацькі листи без редакційної правки». Що з цього вийде – разом будемо бачити. Сподіваємось на те, що не буде серед них явної дезінформації, персональних образ, нецензурщини, закликів до насильства або війни, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, інших моментів, заборонених законодавством України.

Чи, може, не варто ризикувати: люди – різні, й може дехто понаписувати такого?..

Ми постійно  хочемо знати: що цікавить вас, шановні земляки, в районній газеті? На які теми нам звертати більше уваги, які – посильні для нас – питання ми можемо допомагати вам вирішувати?

Павло СМОВЖ.