alt

Ви – з нами, а ми з вами!..

Блог редактора

alt

Ось і закінчується ще один календарний рік нашого з вами, шановні земляки, життя, нашої спільної історії. Як і попередній, він був нелегким  для більшості громадян України – як би  політики не запевняли нас про «покращення»… Йде війна на Сході України (а точніше – розгортається з новою силою). Знижується далі рівень життя людей. Посилюється їх невдоволення діями усіх гілок влади. І т.д…

Але я сьогодні – про інше: наші з вами місцеві, так би мовити, проблеми. Які залежать навіть не від місцевої влади, а від економічної ситуації в державі, рішень уряду. У грудні вкотре підскочили тарифи на проїзд у приватних маршрутках і таксі  (які тепер ніхто не контролює), а на ринках – ціни на продукти і промислові товари. В аптеках і магазинах – відповідно… Й незначні підвищення зарплат і пенсій «з’їдаються» цим помітно.

І податки та різні відрахування з Нового року платитимемо значно більші!

А тут ще декларована децентралізація на практиці обертається… централізацією. Уже є постанова Кабміну про те, що й Іванківське управління Пенсійного фонду не буде надалі самостійним: переводять вже і його у Вишгород…

То від чого радіти?..

Але все-таки нам приємно, що переважна частина постійних передплатників і читачів «Трибуни праці» залишаться у 2017 році зі своєю газетою. Хоча ще кілька днів тому за даними пошти їх набралася трохи менша кількість, як грудні 2016-го. Але така склалась практика: все робити в останній момент… Тож сподіваємось, що тираж райгазети різко не впаде. І це свідчитиме про її потрібність населенню району. Яке ще не так швидко, як у містах, масово «ходить» за інформацією в інтернет.

Хоча така тенденція вже помітна і в нас.

Аби врятувати газету, ми пішли на компроміс після 10-місячного протистояння з райрадою. Віддавши їй приміщення редакції, яке стояло на балансі редакції понад  півстоліття, ми отримуємо договір на його оренду і фінансову підтримку редакції в наступному році. Яка хоч і не розв’язуватиме всіх наших проблем, але дещо стабілізує ситуацію: про це я вже писав.

Напередодні Нового 2017 року від імені трудового колективу редакції, від себе особисто я вітаю передплатників і читачів «Трибуни праці», всіх жителів району з наступаючими новорічно-різдвяними святами й зичу кожному усіх життєвих гараздів. Аби менше ми ходили до аптек, більше мали радості в повсякденні, швидше справдилися надії кожного на світле й приємне в завтрашньому дні!

Павло СМОВЖ.