Ювілей – позаду. Нелегка робота – попереду

Блог редактора

Свята швидко проходять. У нас знову – інтенсивні своїм напруженим графіком журналістські будні. В плині яких треба постійно шукати цікаві та важливі для жителів району теми, порушувати наявні проблеми, та й просто забезпечувати читачів газети потрібною їм інформацією.

Але й про цю подію – ювілей газети – треба залишити слід в історії району. Отож і завершуємо фоторепортажем цикл публікацій, присвячених історії «Трибуни праці» та її сьогоденню.

…Зал дитячої школи мистецтв був переповнений. Прийшли ветерани нашої редакції, активні громадські дописувачі, представники трудових колективів райцентру. Прибули гості з Києва – керівники Національної спілки журналістів України та її Київської організації, представники Адміністрації Президента й Держкомтелерадіо України, інші наші давні й вірні друзі з деяких столичних установ і організацій.

Ну і, звичайно ж, також щиро вітали нас народний депутат України Ярослав Москаленко, голова РДА Максим Лісогор та голова райради Валерій Потієнко, колеги-журналісти .

До речі, їх офіційні вітання були розміщені і в тематичному номері «Трибуни праці», який ми випустили саме в цей ювілейний  день.

Детально описувати хід нашого урочистого зібрання не буду: короткі текстовки під фото хоч і фрагментарно, але, вважаю, дають уяву читачам про те, як проходило наше свято.

Хочеться подякувати ще й через газету всім, хто допоміг нам організувати і тепло, по-сімейному (за загальною оцінкою) провести захід. Зокрема, членам народного колективу «Криничанка» (керівник А. Ігнатюк), хореографічній студії «Верес» (керівник Т. Устименко) та вокальному колективу «Едельвейс» (керівник В. Гавриленко) ДШМ ім. М. Примаченко.

Працюватимемо надалі на благо нашої України ще краще. Адже так, друзі? Успіхів усім нам!

 

Павло СМОВЖ.