alt

Представники Іванківського району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів учнівської молоді

Публікації Трибуни Праці

alt

alt

alt

alt

alt

Школярки-старшокласниці з Іванківського району Світлана Белець з 9-го класу Горностайпільського НВО (на першому фото вгорі) та Вікторія Коломійчук з 10-го Б класу Іванківської ЗОШ №2 (на другому фото вгорі) взяли участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ», який відбувся 27 вересня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. Конкурс був організований НАЕК «Енергоатом», громадською організацією «Українське ядерне товариство» та Київським політехом. Світлана та Вікторія стали першими представниками учнівської молоді Іванківського району, які долучились до цього щорічного заходу.

Загалом у конкурсі брали участь учні старших класів шкіл, ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами природничих дисциплін, а також виявляють схильність до науково-дослідницької роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Фінал конкурсу проходив у форматі дискусійного майданчика, метою якого було залучення школярів до поглиблення та популяризації знань, до підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд у галузі природничих наук.

Оцінювало виступи конкурсантів поважне журі, у складі якого були голова Ради Оптового ринку електроенергії України Костянтин Запайщиков, директор Інституту проблем безпеки АЕС Національної академії наук Анатолій Носовський, президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр, керівники з «Енергоатома» та вчені-викладачі теплофізичного факультету НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

Члени журі залучали учасників до дискусії та вільного обговорення обраних тем конкурсних робіт. На такому серйозному заході Світлана Белець і Вікторія Коломійчук достойно представили Іванківщину: дівчата впевнено презентували свої доповіді і вільно висловлювали власні думки з обраної тематики.

Переможці та учасники конкурсу отримали призи та подарунки від організаторів цього заходу.

Незважаючи на те, що Світлана і Вікторія не зайняли призових місць, організатори зробили подарунки і для них – компактні планшетні комп’ютери: щоб підтримати представників  Іванківщини, які вперше приєдналися до участі в конкурсі.

Такий же подарунок отримала учениця 11-го класу Кухарівської школи Юлія Яворська – ще одна учасниця з Іванківщини, яка надала свою роботу і презентацію до фіналу конкурсу, але з об’єктивних причин не змогла приїхати у Київ для доповіді.

Школярі – учасники фіналу конкурсу перебували у Києві два дні, в один з яких організатори влаштували для них насичену екскурсійну програму. Хлопці та дівчата відвідали Національний музей «Чорнобиль» та Національний музей історії України у Другій світовій війні. Це стало корисним і пізнавальним доповненням до поїздки іванківських школярок у столицю.

На знімках: представниці нашого району; в кулуарах фіналу конкурсу; переможці та журі конкурсу.

Павло СМОВЖ.