ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО

Публікації Трибуни Праці

6 жовтня о 10 годині на центральній площі Іванкова розпочнеться святкування Дня територіальної оборони в Іванківському районі.

Заплановано: урочистий мітинг, розбирання та збирання зброї, показові заняття з рукопашного бою, спортивні змагання по перетягуванню каната, частування армійською кашею.

Іванківський ОРВК запрошує військовозобов’язаних, які відібрані до підрозділів територіальної оборони, взяти участь у відзначені Дня ТрО.

Звертаю увагу військовозобов’язаних: за викликом військкомату прибувайте незалежно від того, яким чином пройшло оповіщення (за повісткою, телефонним дзвінком, повідомленням від сусідів, працівників селищних, сільських рад, співробітників поліції чи працівників райвійськкомату).

Запрошуємо також на свято учасників АТО, молодь та всіх бажаючих.

Конституцією України визначено, що захист Вітчизни, її незалежності та недоторканості, є найвищою функцією держав і справою всього українського народу. Тому моя особиста думка: в підготовці до захисту України має бути задіяний увесь український народ. Що означає у практичній площині – бери зброю і йди захищати Вітчизну. Не можеш брати зброю – допомагай іншим способом – морально, матеріально тощо.

Валентин ТОРОПОВ,

ТВО військового комісара Іванківського ОРВК.