КІЛЬКА КУРСІВ ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО. АЛЕ ПОТРІБНО ЩЕ…

Публікації Трибуни Праці

Володю Бойченка я знаю давно. Знайомство відбулося в с.Запрудка, де в старенькій хатинці проживали брати Володя та Гриша разом з незрячою бабусею. В ті 90-і ми знайшли можливість відправити хлопця на відпочинок до Іспанії, потім звернулися до Міжнародного благодійного фонду «Східно-Європейська місія», який пізніше надавав допомогу сім’ї.

Пройшли роки. Перша мобілізація райвійськкомату покликала вже дорослого Володю в зону АТО. Звідти він повернувся хворий, без засобів існування. Єдине, що залишилось – хата в Запрудці, що теж потребує ремонту та догляду.

Небайдужість та співчуття проявила Валентина Федорівна Бойченко, яка живе по-сусідству. Саме вона звернулася до нашого центру за допомогою. Ситуація була критичною – Володя майже не ходив, була гостра необхідність в лікуванні, одязі, взутті. Катастрофічно не вистачало коштів. Довелось нам звертатися в різні інстанції, аби хоч трохи поліпшити фінансове становище Володі. Відгукнулися районна державна адміністрація, Іванківська селищна рада, громадська організація «Учасники бойових дій АТО». Персонально подякую керівнику апарату Іванківської РДА І.А. Коваль, голові ГО «Учасники бойових дій АТО» В.М. Красюну, жителю с.Запрудка О.Ю. Дударенку. І, звичайно, Валентині Федорівні Бойченко, яка стала для вчорашнього бійця своєрідним опікуном.

За це – всім велика вдячність. Володя пройшов кілька курсів лікування – в Київських обласних лікарнях №1 та №2, Іванківській районній. Та ситуація залишається складною. Мінімальне медикаментозне лікування (обов’язкове!) становить щомісяця до 1500 грн. Сьогодні я від імені свого колективу звертаюсь до небайдужих жителів району: допоможімо хлопцю! Зі свого боку докладаємо всіх зусиль, щоб поліпшити ситуацію.

Реквізити

поточного рахунку:

ПІБ: Бойченко Володимир Федорович,

р/р №26256000547194 в

ТВБВ №10026/0559 АТ «ОщадБанк»

МФО 322669,

ЄДРПОУ 3057822373.

Галина Бабич,

директор Іванківського ЦСПР.