alt

«Родзинкою» святкового заходу був концерт

Публікації Трибуни Праці

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Минулої п’ятниці в РБК відбулися урочисті збори з нагоди одразу двох професійних свят – Днів учителя і бібліотекаря.

Глядачева зала була переповнена: з’їхалися педагоги і культпрацівники зі всього району. Святкового настрою декому додавало попередження: сідати в перших рядах. Це означало, що їх будуть нагороджувати. А таких було понад три десятки (на фото на 1 стор.).

Притому, відзнаки були не лише районного рівня, а й обласного. Після привітань зі сцени їх вручили освітянам і бібліотекарям голова РДА М. Лісогор та голова райради В. Потієнко, начальники відділів РДА: освіти – В. Дегтяр, культури – Н. Бірюк.

А потім учасників торжества «полонили», підносячи до найвищого рівня їхні позитивні емоції, творчі колективи Палацу культури «Енергетик» Южно-Української АЕС. Це була демонстрація не лише високої естрадної майстерності, а й чудових костюмів, сучасного комп’ютерно-технічного забезпечення, зокрема, світлових ефектів. Майстри естради привезли з собою навіть свої гастрольні елементи оформлення сцени – так званий її «задник», боковинки, виконані в неперевершеному українському стилі. Все це, органічно поєднане, й забезпечило щире захоплення глядачів цього дійства. Патріотичні почуття розпирали груди кожного з присутніх тут. І про це багато хто говорив опісля, дякуючи організаторам заходу.

А вони і з нашого боку, і з боку гостей – справді постаралися, влаштовуючи в Іванкові таке свято.

Голова профспілкової організації ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич (наш земляк – виходець із с. Тетерівське) та директор з кадрів та соціальних питань «Енергоатому» Григорій Муляр особисто прибули до нас, аби не лише презентувати освітянам і культпрацівникам такий свій подарунок, а й нагородити вчителів, чиї учні стали призерами Всеукраїнського конкурсу рефератів, який відбувся напередодні в Київському політехнічному університеті.

Протягом усього концертного часу постійно лунали зі сцени слова вдячності людям, чия професія стала реалізацією покликання їхньої душі, чия справжня фаховість, самовідданість  – поєднані з лагідністю та вимогливістю – допомагають підростаючим поколінням упевнено знаходити і займати гідне місце в житті.

А ми, іванківці, дякуємо приїжджим артистам, зокрема, членам зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України», народного ансамблю танцю «Енергія», спортивно-бального танцю «Вдохновение», солістам та ведучим. А разом з ними – своєму землякові: за увагу до людей нашого краю, за готовність і надалі допомагати їм вагомими справами.

Павло СМОВЖ.