alt

Привезли нагороди і потрібний подарунок

Публікації Трибуни Праці

alt

alt

alt

Напередодні Дня захисника України в помешкання тяжко пораненого на Сході України бійця ЗСУ, нашого земляка з Прибірська Сергія Гриненка, який уже понад два роки прикутий до ліжка, завітало багато гостей. Голова РДА Максим Лісогор та голова райради Валерій Потієнко – із цінним подарунком, квітами і тортом, волонтери – засновник­директор благодійного фонду «Місія Добра України» Олена Седляр зі своїми колегами Олексієм Таракановим та Наталією Калінніковою, – з сучасним (на електроприводі) візком канадського виробництва для неходячих інвалідів. Представники військкомату, сільради та інші небайдужі люди – зі щирими словами привітань.

А в приміщенні сільради, де відбулася перед цим розмова про діяльність цієї благодійної організації та потреби бійців на передовій, був ще один запланований гостями момент – нагородження медаллю «За службу Україні» нашого місцевого волонтера – приватного підприємця, депутата райради Сергія  Козаченка. Який тісно і плідно співпрацює з благодійними фондами, котрі опікуються потребами захисників України на Донбасі.

На знімках: О. СЕДЛЯР та Н. Каліннікова (на першому плані); ось він, дуже потрібний електровізок: О. СЕДЛЯР із С. Козаченком.

Павло СМОВЖ.

Фото автора.