ДОПОМОГА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ В АТО

Публікації Трибуни Праці

 

Кабінет міністрів України на засіданні 8 листопада збільшив одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих в ході проведення АТО з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних громадян.

Одноразова допомога сім’ям загиблих в АТО збільшиться з 842 тис. грн до 1,2 млн грн, передає Інтерфакс­Україна.

Також Кабмін збільшив одноразову допомогу тим, хто отримав інвалідність у ході АТО: для I групи – з 250 до 400 прожиткових мінімумів, для II групи – з 200 до 300 і для III групи – з 150 до 250.

Крім того, ще раніше – 19 жовтня – уряд вирішив виділяти кошти на купівлю житла сім’ям загиблих військовослужбовців замість того, щоб його будувати.

“Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців – зміна системи отримання такого житла: замість того, щоб будувати це житло, людям необхідно дати кошти, щоб купили житло там, де вони вважають це за необхідне”, – сказав прем’єр­міністр Володимир Гройсман.

У свою чергу, віце­прем’єр­міністр Павло Розенко підкреслив, що Міністерство соціальної політики має докласти зусиль для оперативного інформування місцевих органів влади і громадськості про методи реалізації прийнятого рішення.