ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-­ТРЕНІНГ

Публікації Трибуни Праці

 

14 листопада 2017 року на базі ДП «Іванківський лісгосп» відбувся семінар­тренінг на тему «Досвід Лісової Служби США з попередження, особистої безпеки та гасіння лісових пожеж у зонах радіоактивного забруднення та перспективи його використання пожежними підрозділами Іванківського району». Його метою було ознайомлення особового складу пожежних підрозділів відомчої пожежної охорони ДП «Іванківський лісгосп» та регіонального підрозділу ДСНС України у Іванківському районі з сучасним станом пожежної небезпеки у лісах на прикладі України та США, новими технологіями попередження та гасіння пожеж, забезпечення особистої безпеки пожежних, новими законодавчими ініціативами щодо удосконалення міжвідомчої взаємодії під час гасіння великих пожеж та особливостями охорони лісів від пожеж у зонах радіоактивного забруднення.

Участь у заході взяли директор Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж, ННІ лісового і садово­паркового господарства, НУБіП України С.В. Зібцев, представники Державного агентства лісових ресурсів України,  ДСЛЗП «Київлісозахист», Київського обласного та по м. Києву УЛМГ; Головного управління по зоні відчуження та зоні безумовного  (обов’язкового) відселення та Іванківського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області, Національного університету цивільного захисту України;  лісова охорона  ДП «Іванківський лісгосп» на чолі з головним лісничим підприємства Л.П. Баришпольцем та інші. Семінар­тренінг пройшов у конструктивному руслі, у вигляді доповідей, дискусій, роботи в групах, де  обговорювались ключові проблеми охорони лісів від пожеж, рекомендації щодо поточного стану професійної підготовки фахівців, посилення міжвідомчої взаємодії під час гасіння пожеж.

Організатор семінару­тренінгу – Регіональний Східноєвропейський центр моніторингу пожеж за підтримки Лісової Служби США.

   Наталія НЕЧИПОРЕНКО,

ДП «Іванківський лісгосп».