Сесію таки завершили

Блог редактора

 

 

Якщо пам’ятаєте, через свої внутрішні «розбірки» і амбіції депутати райради не змогли вирішити всі важливі питання на попередньому засіданні сесії. Тож ця коротка розповідь – про друге її пленарне засідання, яке відбулося 27 листопада.

Цього разу таки затвердили звіт фінуправління РДА про виконання райбюджету за 9 місяців ц.р. і внесли необхідні зміни в нього шляхом розподілу і перерозподілу коштів. Зокрема, депутат Козачина – священик УПЦ КП – запропонував профінансувати оплату експертного висновку щодо проекту капремонту Оранського НВО (в розмірі 10 тис. грн.), знявши таку суму з раніше виділених коштів редакції «Трибуни праці» – фінансової підтримки для видання райгазети (таке передбачено законом). З 24 присутніх депутатів за це проголосували 23.

Правда, вийшов черговий «пшик». Як наслідок поверхового підходу депутатів до цього питання. Тобто, виявилось незнання реальної ситуації. Адже кошти, виділені «Трибуні праці» згідно Програми підтримки місцевих ЗМІ на нинішній рік, були вже використані повністю ще раніше.  Тепер доведеться думати й чекати наступної сесії…

Після заслуховування думок трьох сільських голів й інформації керівника мисливського господарства «Фауна» В. Ольшевського,  серії запитань до них та різних висловлювань депутатів голосування засвідчило: погоджуються з продовженням ліцензії на подальшу діяльність цього ТОВ лише 14 депутатів. Отож позитивного рішення про це не прийняли. Правда, воно й не потрібне: такі питання вирішує облрада. Районна – лише засвідчила свою позицію.

Спокійно цього разу заслухали і взяли до відома інформацію про готовність до роботи в осінньо­зимовий період об’єктів освіти, культури та охорони здоров’я, яку зробила 1­й заступник голови РДА депутат Т. Свириденко.

Проінформувала вона й про те, що вже конкретно вирішено питання придбання житла для сімей двох лікарів ЦРЛ. Майже за ті самі гроші, які просили представники фракції «Свободи» на першому засіданні сесії для однієї сім’ї медика…

Сесія підтримала пропозицію направити в різні інстанції свої звернення щодо недопущення заходів по руйнації державної системи лісового господарства (див. розповідь про цю проблему в попередньому номері «Трибуни праці»), а також непогодження щодо об’єднання Іванківського і Вишгородського райсудів у пристоличному місті, яке планується провести.

Заслухано також деякі інші питання, в т.ч. встановлено надбавки за вислуги років голові ради та його заступнику.

***

N.B. Цією розповіддю, очевидно, завершиться і висвітлення діяльності Іванківської райради в Іванківській райгазеті «Трибуна праці». Керівники ради й депутати, хоч і уклали з редакцією відповідну угоду (й навіть передбачили для цього в райбюджеті 20 тис. грн.), не бажають, аби населення району більше знало про їх роботу. А тому й відмовились оплачувати нам вже опубліковані матеріали. Ба, більше, – знову хотіли повернутися до застосування торішньої практики: забрати назад вже виділені редакції цільові кошти…

За звітування депутатів перед своїми виборцями в пресі – про те, які питання вирішують, виступи в газеті з приводу актуальних проблем району тощо – про це й мови немає.

Так що, шановні читачі, купуйте собі комп’ютери, в кого ще немає, заводьте дома інтернет, освоюйте Фейсбук, заходьте на офіційні сайти влади і буде вам там ну дуже різна інформація…

Павло СМОВЖ.