МАГНІТНІ  БУРІ, ПРОГНОЗ ПОГОДИ…

Блог редактора

 

 

Інформацію про них на кожен день місяця (прогнозні дані наводяться на певну годину доби вісім разів) ви можете постійно бачити, шановні читачі, на оновленому сайті нашої газети.

Вона, ця табличка,  дуже проста й зручна для розуміння: різними кольорами позначається очікуваний рівень геомагнітних збурень в атмосфері – через кожні три години. Від невеликих, слабких, малих і помірних – до сильних, а також жорстких і екстремальних штормів (якщо такі трапляються).

Такі дані ми оновлюємо кожні три дні. Немало читачів газети вже користуються цією інфографікою і схвально відгукуються про наше нововведення. Й не дивно: метеозалежність людей нині – широко розповсюджене явище. Отож така інформація допомагає багатьом правильно організовувати свою поведінку в потрібний час.

Заодно можна ознайомлюватись на нашому сайті також з прогнозом погоди на поточний і завтрашній день в  регіоні Іванкова.

Взагалі, осучаснений сайт «Трибуни праці» став тепер зовсім іншим – насамперед, за формою: хоч дещо і складнішим, зате зручнішим у користуванні. На ньому при бажанні можна розміщувати  тепер рекламу,  ознайомлюватись з оглядами  різних ЗМІ. Й процес вдосконалення сайту триває.

Також тут є умови передплати електронної версії нашого видання.

До речі, все більше людей бажають читати «Трибуну праці» на екранах своїх комп’ютерів чи гаджетів: це й оперативніше, і дещо дешевше та простіше. Та й відстані  – не перешкода. Саме тому, як ми нещодавно з’ясували, Іванківську районну газету читають навіть в Російській Федерації – вихідці з нашого району.

Звичайно, сьогоднішні соціальні мережі потіснили вчорашні форуми тематичних сайтів – газетних, інформаційних. Відійшов у минуле й наш, на якому раніше кипіли такі ж пристрасті, як сьогодні в деяких  спільнотах Фейсбуку… І це зрозуміло, це – об’єктивно: нові можливості, зокрема, спрощення онлайн­спілкування, дають змогу дуже багатьом людям вільно й оперативно висловлюватись з  приводу будь­яких тем і проблем.

Загальнодоступність таких мереж, їх універсальність – це велика перевага. Яку й ми також використовуємо. Зокрема, анонсуючи чергові номери своєї газети в спільноті ФБ «Іванків назавжди», а  я особисто – ще й на своїй сторінці в Фейсбуку.

Одним словом, пишіть, дзвоніть, заходьте!  І в редакцію, і на сайт нашого друкованого видання, і в соціальні мережі, де викладаємо оперативну інформацію.

Павло СМОВЖ.