До уваги читачів «Трибуни праці»

Публікації Трибуни Праці

 

Доставка нашої газети передплатникам не покращується. І  це викликає обґрунтовані й серйозні нарікання жителів району, які хочуть читати своє друковане інформаційне видання. Наприклад, попередній номер «Трибуни праці» не був доставлений у суботу, 16 грудня, в с. Коленці (33 примірники!) та деяким передплатникам в Іванкові.

А перед цим 41 примірник «Трибуни праці» поїхав не в Розважів, а в Обуховичі… І треба було кілька днів, аби доставити газету розважівцям.

В Іванкові на сьогодні теж буває, що передплатники не отримують пресу вчасно. Така ж ситуація – в деяких інших населених пунктах.

На кожен подібний факт редакція обов’язково реагує: намагаємось розбиратися конкретно по кожному випадку. І ось що з’ясувалося нещодавно. На думку Т.В. Оксак – начальника централізованого поштового відділення «Іванків», хтось із їхніх працівників спеціально робить «капості», умисне перекладаючи «Трибуну праці» після сортування по селах району з одного мішка в інший…

Може й так. Але хто повинен навести порядок у поштовиків – редакція? То ми цією публікацією сприяємо цьому!..

Тому й висловлюю прохання до читачів райгазети: у випадку несвоєчасної доставки «Трибуни праці» або й зовсім ненадходження її – оперативно повідомляйте нам. Не залишається більше нічого, як складати відповідні акти, з якими потім звертатися до суду з позовом про неналежне виконання договірних умов структурним підрозділом «Укрпошти». Якось же впливати на ці неподобства треба! Адже все це прямо позначається і на газетних тиражах, і на настроях громадян.

Цю публікацію редакція  офіційно надішле керівникам Бородянського вузла поштового зв’язку та філії з операційної діяльності Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта», котрій нині підпорядкована  мережа поштових установ столичної області.

Дореформувалися, дореорганізувалися: і той лад щезає, котрий був…

 

Павло СМОВЖ.