Хоч пиши, хоч не пиши…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Прочитала в нашій газеті статтю П. Смовжа «Райрада «кинула» «Трибуну праці» – й не повірила. Це ж не тільки райгазету не хочуть підтримувати, а й усе населення району! Такі дії свідчать про байдужість депутатів і районного керівництва до людей. Які хочуть знати, що робиться в нас у сільському господарстві та інших галузях, які проблеми і як вирішуються, які є перспективи по покращенню ситуації. Особливо – що планується і робиться, щоб менше було злочинів, більше – робочих місць та інше.

Але за роки так званої демократії майже нікого з керівників різних рангів не цікавить життя й інтереси простих трудяг, а лише стільчики і свої кишені. Правда, в цьому винні й ми самі – народ. Хто з жителів району написав у райгазету своє бачення проблем по тому чи іншому питанню? Ніхто! Невже всім усе байдуже?!. Може тому, що реакції керівників району на прохання і зауваження людей – нуль?!.

Нещодавно, 26 грудня, на телеканалі «1+1» Омелян (міністр інфраструктури України – ред.) розповідав, яке успішне реформування проходить в «Укрпошті». Але хай би він посидів у тісній кімнатці на пошті в Іванкові й прийняв за день стільки людей, скільки там товчеться щодня в тісняві – зрозумів би, чого дехто там мліє і падає в непритомність! Може б тоді міністр не підтримував таку реформу, яку вони проводять – не для людей, а для себе…

Це ж треба було придумати: перенести все з Іванкова в Бородянку, скоротити до мінімуму штат поштових працівників й породити цим самим купу нових проблем! Про це рішення районне керівництво знає чи не хоче знати?!.

Жаль, що таке у нас є. Хоч пиши, хоч не пиши, хоч на кришу вилазь і кричи – нічого не поможе. Бо що хочу – те і роблю. Та з такою зневагою до потреб людей нам до Європи – як від землі до неба!..

За рахунок народу наші мільярдери збагатились неймовірно, гроші поховали в офшорах, а чергові транші закордонні все беруть: щоб розкрадати далі. Хіба при такій ситуації буде Україна багатою?..

Надія ЯКОВЕНКО,

смт Іванків.