СВЯТО БУЛО ВДАЛИМ

Публікації Трибуни Праці

 

 

25 грудня ми святкували  в нашому Сидоровицькому будинку культури Різдво Христове за григоріанським календарем. Дітлахи прийшли сюди разом з дорослими – мамами і татусями, дідусями і бабусями. Святковий вечір розпочався з привітання сільського голови Віктора Івановича Чалого. Далі надали слово юним учасникам художньої самодіяльності. Всіх вітали Діма Сторож, Саша Гурко, Юля Чала і найменший з артистів – Артемко Чалий. Далі вийшли «Старий рік» і «Новий рік», з ролями яких чудово впорались Влад Гурко та Діма Ляхевич. До них приєднались Дід Мороз зі Снігуронькою. Після їх привітання розпочалась найцікавіша для всіх дітей частина – конкурси. Всі були дуже активні. Довго лунали пісні, танці, веселий сміх. А потім усіх  учасників художньої самодіяльності запросили до столу в теплій кімнаті, де парував запашний чай та приготовлені різні солодощі, люб’язно надані сільським головою.

А для дорослих вечір тільки розпочався. Лунали пісні, проводились конкурси, призи на які теж отримали від сільського голови.

Найактивнішими цього вечора були Ольга Зінченко, Ольга Козленко, Валерій Власюк та ін. Роль Діда Мороза артистично виконав студент Немішаївського агроколеджу  Максим Гурко.

Не можна не відзначити також  і Оленку Ляхевич. Енергія цієї дівчинки не знає меж. Вона і ялинку допомагала прикрашати, і сценарій підібрати, і з роллю Снігуроньки впоралась добре.

Свято вийшло вдалим і  цікавим.

Тетяна МУХОЇД,

бібліотекар с. Сидоровичі.