Заправляють  лише білоруським пальним

Публікації Трибуни Праці

 

Напередодні Нового року – 29 грудня – в Іванкові було урочисто відкрито реконструйовану АЗС «Авіаком». Це перший у районі сучасний автозаправний комплекс з новітнім обладнанням, відповідним рівнем обслуговування, з просторою парковкою.  І з магазином, де можна придбати не лише різні супутні товари (автомобільні мастила, автохімію, охолоджуючі рідини), а й продукти, спиртне, безалкогольні напої, дитячі іграшки тощо. Також в продажу є хот­доги, гамбургери, сендвічі та смачна кава, яку можна смакувати одразу в приміщенні на спеціально обладнаних місцях, під перегляд супутникового ТБ. Поки ви смакуватимете каву, поряд можна підзарядити свій телефон або гаджет.  Далі асортимент товару буде збільшуватись.

З відкриттям оновленої АЗС було створено нові робочі місця.

Під звуки музики – після коротких виступів – директор цього комплексу Олена Косян та один із засновників ВКПП «Славутич» – Валерій Польовий перерізали символічну стрічку на вхідних дверях.

Іванківські автомобілісти, гості, жителі селища з цікавістю оглядали відповідно облаштований на АЗС міні­маркет, в якому цілодобово, за помірними цінами можна придбати ковбасні вироби, напівфабрикати, хліб, молочну продукцію та інше. А присутні водії стали учасниками розіграшу безпрограшної лотереї. Вигравали бензин, шампанське, солодощі тощо.

Провели навіть міні­конкурс на вправність – з іграшковими машинками.

Доповнив святкову картину традиційний фуршет для учасників цього заходу.

– Чим «бере» наш «Авіаком» – так це якісним пальним. З оптової бази ми завозимо лише білоруський бензин, що відповідає вимогам Євро­5, – розповідає бухгалтер АЗС Дмитро Кирилов.

– Дехто нарікає на те, що у вас дорожче, ніж на інших АЗС… – зауважую.

– Якісний продукт не може бути дешевим, – відповідає. – А ми завозимо саме такий – Мозирського НПЗ. Торік імпорт його в Україну постійно зростав, і лише в жовтні стався обвал. Різке зниження поставок пов’язане з плановим ремонтом на Мозирському НПЗ. А оскільки 98% імпорту бензину припадає на Білорусь, це призвело до того, що Україні довелось збільшувати його закупівлю в Литві, де також випускають високоякісне пальне. Отож ці фактори й позначились на деякому зростанні ціни на пальне»…

АЗС «Авіаком» дякує за довіру своїм клієнтам і чекає нових. Керівництво та колектив АЗС надалі візьмуть до уваги усі побажання та зауваження для поліпшення обслуговування своїх клієнтів.

Павло СМОВЖ.

На знімках: так це виглядало у той день.

Фото автора.