Не можна допустити закриття газети!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Не уявляю, як може існувати район без місцевої газети? Адже вона є всебічним джерелом інформації не лише для передплатників, а й їх родичів, друзів та знайомих (один примірник читає  багато людей).

Це молодь, в основному, «сидить» в інтернеті та соціальних мережах, а звідки люди старшого віку, серед яких є такі, які не лише інтернетом, а й мобільними телефонами користуватись як слід не можуть, дізнаються про новини у діяльності освітньої, медичної та культурної галузей району, нарахування пенсій, зміни у наданні субсидій тощо?..

Та й, врешті-решт, прочитати розповідь про колег, з якими колись працював чи замальовку про когось із односельчан, згадати добрим спомином того, хто вже пішов з життя…

Вважаю, що колектив редакції «Трибуни праці» на чолі з керівником П.Я. Смовжем (до речі, нашим земляком) докладає всіх зусиль, щоб газета була цікавою для кожного читача.

Не секретом є і той факт, що у багатьох випадках тільки звернення до газети дає можливість вирішити ту чи іншу проблему. А їх у районі вистачає…

Тому і вважаю (і впевнена, що зі мною погодиться більшість жителів району), що не можна допустити закриття видання, яке захищає інтереси простих людей.

Валентина ТАТУШЕНКО,

бібліотекар с. Тетерівське.