ОДЕРЖАЛИ ХІБА СВОБОДУ СЛОВА…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Прочитала в газеті відкритий лист редактора «Трибуни праці» «Чи треба нашому району районна газета?». Звертаюсь до районної влади від нашої територіальної громади. Думаю, висловлю думку більшості жителів району, яким не байдуже, що сьогодні діється в районі.

Чомусь обідно до сліз за реакцію депутатів як районної, так і місцевих рад… Ми ж їх обирали і надіялись на покращення в районі. А в нас, як у дитячому садку: одне дитя забрало іграшку в іншого… Або як Часник і Галушка – герої фільму «В степах України» – розділились забором.

Так і тут вийшло з роздержавленням райгазети. Правда, великих коштів редактор і працівники газети не отримали і в офшори нема чого їм відправлять. Одержали хіба свободу слова… А це, напевне, не подобається керівництву району, яке повинно дотримуватись законів України і виконувати їх. Але вони свою бездіяльність перекладають на редакцію газети. От жителі району й не знають, що робить влада в районі. А то одні свята, в яких керівники району беруть участь. А для покращення життя місцевих жителів, якщо щось і робиться, то нічого не відомо…

Хочу сказати, що кожному потрібно починати з себе і не сподіватись на Європу чи США. І не шукати винних. Багато чого залежить і від керівників усіх рівнів. Але, перш за все, вони повинні бути чистими, як скло. Тоді легше буде вимагати від підлеглих. І менше буде розкрадатись зароблене простими роботягами, які зараз виїжджають з країни, щоб якось прожити. А заводи, фабрики і далі приватизують, знищуючи державну власність. Скоро всіх українців продадуть разом із землею інвесторам… А ми про це й не знатимемо.

Єдину в районі газету нищити не треба!

Надія ЯКОВЕНКО.

смт Іванків.