«МИ  ХОЧЕМО ДОПОМАГАТИ  ВАМ РОЗВ’ЯЗУВАТИ ПРОБЛЕМИ»

Публікації Трибуни Праці

 

Усе таки, що б хто не казав, а особисті контакти і зв’язки ще ніхто в світі не відміняв…

Так і в цьому випадку. Міцні узи пов’язують керівника профспілки ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексія Лича зі своїм рідним районом – він народився і виріс у с. Тетерівському. І вони  постійно підтверджуються якимись його добрими справами для земляків. Ось і кілька днів тому приїжджав у район зі своїми колегами з подарунками від очолюваної ним більш як 40­тисячної профспілкової організації – потрібними деяким установам і закладам речами.

А приводом  для  цього була  минулорічна обіцянка Олексія Васильовича допомогти в придбанні нового оформлення сцени РБК, а також необхідного комп’ютерного та іншого обладнання в деякі дошкільні та шкільні заклади Іванкова і району. («Трибуна праці» про це вже писала).

Разом з О.В. Личом  прибули також заступник директора – начальник відділу роботи з громадськістю Центру зовнішніх інформаційних комунікацій НАЕК «Енергоатом» Данило Лавренов та  його колега Роман Зібніцький. Вони привезли  два тенісні столи та спортінвентар для школярів.

Один з них та частина подарунків були адресними – для Запрудської ЗОШ I­II ст. Вручення відбулось у фойє цього навчального закладу. Другий такий же комплект залишили у відділі освіти РДА. Якій школі він дістанеться – буде визначено.

Там же, у відділі освіти, відбулась предметна розмова гостей з першим заступником голови РДА Т. Свириденко, головою райради В. Потієнком та головним спеціалістом відділу освіти В. Грушею. В її ході обговорювались питання розвитку подальшої співпраці  з Іванківським районом.

Зокрема, гості запропонували свою допомогу в налагодженні результативних зв’язків між школами району і найбільшим за чисельністю студентів і викладачів факультетом  теплоенергетики Національного університету «Київський політехнічний інститут». Розпочати таку роботу домовились з організації туди екскурсій випускників наших шкіл та подальших приїздів у район представників цього вишу.

До речі, в цьому плані «Енергоатом» має унікальні можливості. Підготовка фахівців теплоенергетики на основі тристоронніх угод (між компанією, вузом і студентами) та повне фінансування нею навчання останніх створює надійний стартовий майданчик для молодих спеціалістів. Їм, зокрема, гарантується працевлаштування, гідна оплата праці й професійне зростання.

Також у ході цієї розмови була досягнута домовленість про проведення  екскурсійних поїздок школярів району, а також представників громадськості (двома окремими  групами) на Южно­Українську та Запорізьку АЕС. А ще – на футбольний матч між ветеранами Київського «Динамо» і зірками української естради, який відбудеться весною цього року в 30­кілометровій зоні ЧАЕС.

О. Лич  повідомив  і про те, що вони вже розробляють програми організації спільного відпочинку кількох груп дітей нашого району і дітей працівників українських АЕС на одній з оздоровчих баз їхньої компанії на Чорному морі (в Скадовську). Запропонував  спланувати в районі  такі тематичні, образно кажучи, заїзди. Мається на увазі, що добирати дітей треба за інтересами – спортивними, творчими тощо. Адже там будуть передбачені можливості  для   якісного розвитку їхніх вподобань. Ми хочемо допомагати вам розв’язувати хоч частину ваших проблем, наголошували гості. Адже розуміємо, що навіть така наша скромна участь у цьому для багатьох буде вкрай потрібною.

На закінчення  розмови Олексій Васильович вручив представникам районної влади Сертифікат на суму 100 тисяч гривень. Ці кошти вже перераховані в район і  будуть використані на цілі, про які я говорив  на початку цієї розповіді.

На знімках: О.В. Лич вручає згадуваний Сертифікат; ось на таку суму будуть обіцяні землякам  ще й інші подарунки;  розмова у відділі освіти РДА; під час вручення подарунків у Запрудській школі.

 

Павло СМОВЖ.

Фото автора.