БАЖАЮ РЕДАКЦІЇ НЕ ЗДАВАТИСЬ…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Районна газета нам дуже потрібна. «Трибуну праці» читаю з того часу,  як приїхала після педінституту працювати в Сидоровицьку  восьмирічну школу. Це – з вересня 1967 року.

Газета була помічником у проведенні політінформацій серед освітян і школярів, взагалі – населення. Ми із задоволенням та цікавістю читали на її сторінках і про свій колгосп ім. 1-го Травня, і про людей праці, і про спортивні новини.

Минуло 50 років. А газета все так же залишається  інформатором для населення району.  У ній порушуються наболілі питання повсякденного життя, в тому числі розповідається про рішення і дії районної влади. Вважаю, що вона повинна знайти можливості фінансової підтримки для безперебійного виходу газети.

У нашому районі більшість людей живуть на мізерну пенсію, не в усіх молодших – великі зарплати. Не всі люди мають комп’ютери і можуть користуватися інтернетом. Тому лише через районку ми, її читачі, можемо черпати  потрібну інформацію про життя Іванківщини, про все, що нас цікавить. Бажаю редакції газети творчої наснаги, не здаватись перед труднощами й перемогти в цій складній ситуації…

Олена ФЕДОРЕНКО, 

с. Термахівка.