АВТОБУСИ НЕ ХОДЯТЬ? ШУКАЙТЕ СОБІ ПЕРЕВІЗНИКА…

Публікації Трибуни Праці

 

Думаєте, що в заголовок винесено фразу з кінофільму або я так пожартувала? Помиляєтесь! Не маю жодної нотки сарказму. Бо саме така критична ситуація склалась сьогодні на Іванківщині щодо автотранспортного сполучення між деякими населеними пунктами Блідчанської, Шпилівської, Феневицької сільських рад з райцентром. До одних важко добиратися кілька останніх місяців, до окремих ще заїжджають (коли раз, коли кілька разів у тиждень) автобуси місцевих приватних перевізників.

Минулого понеділка делегація з 30 чоловік приїхала в РДА. І, як розповідали її працівники, мало не штурмом хотіли брати установу. Але… жодного з керівників не застали. Не було у той час на місці й нині виконуючого обов’язки голови РДА О.В. Жданова: Олександр Володимирович їздив на нараду до голови облдержадміністрації. Тож представники делегації залишили йому лист­звернення (передали і нам копію, яку публікуємо в цьому номері газети).

Наступного дня, у вівторок, Олександр Жданов запросив до себе представників трьох згадуваних сільських рад, щоб порадитись і вирішити, як діяти далі. Я теж побувала на тій зустрічі.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.