Фінішував відкритий чемпіонат району з міні­футболу

Публікації Трибуни Праці

Закінчився чемпіонат району з міні­футболу. Перше коло футболісти розпочали з листопада 2017 року. А друге коло грали з січня 2018 року. У ньому взяли участь 11 команд.

Звання чемпіона району завоювала команда «Лісовик», набравши 51 очко. Друге  місце вибороли футболісти команди «Кристал» – минулорічні чемпіони району, в активі яких 50 очок. Третіми фінішували футболісти команди «Спарта», маючи у своєму активі 44 очки.

Решта команд розташувалися у такому порядку: четверте місце – «Атланта» (33 очки), п’яте – «Лісівник» із Поліського району (30 очок), шосте – с. Обуховичі (29 очок), сьоме – «Екотес» (26 очок), восьме – «Royal» (25 очок), дев’яте – с. Катюжанка (14 очок), десяте – с. Блідча (11 очок). Замкнула турнірну таблицю команда «Дружба» Поліського району (6 очок).

Кращим бомбардиром визнано гравця команди «Кристал» Олександра Прокопенка. На його рахунку – 36 забитих м’ячів. Команди­чемпіони та призери нагороджені Кубками та Грамотами. Гравці команд – медалями та дипломами.