“Яскраві діти України”

Публікації Трибуни Праці

 

16 березня в Національному палаці мистецтв “Україна” відбувся загальнонаціональний фінал конкурсу дитячої творчості в рамках  всесвітньо відомого фестивалю “SanRemojunior”, який проводиться в Італії. Йому передували обласні конкурси, 11 грандіозних гала-концертів, тренування та репетиції, майстер-класи від зірок сучасної естради.

В Україні конкурс проходив уперше, під девізом  (за назвою відповідної Громадської організації) “Яскраві діти України”. Автор цієї ідеї та засновник ГО – народний депутат України Ярослав Москаленко. Участь у фінальному змаганні брали переможці обласних етапів цього конкурсу та м. Києва – всього 28 юних обдарувань. А в другому відділенні гала-концерту виступали разом з дітьми  ще й відомі зірки української естради.

Мали щасливу нагоду спостерігати за всім цим неймовірним дійством і члени делегацій творчо обдарованих дітей з кожного району Київщини. До речі, нашу область на цьому конкурсі представляла 14-річна Анастасія Мурміль  з  м. Буча  (на знімку вгорі справа). І хоч дівчина не отримала право виступати в Сан-Ремо, зате отримала після свого виступу великий букет  квітів від голови ОДА О. Горгана…

У Сан-Ремо  поїде цього року Єлизавета Волощенко, 12 років, з Херсонщини (на фото – момент її нагородження Я.Москаленком та Паоло Альберті – засновником і президентом фестивалю “SanRemojunior”).

Отримав спеціальну нагороду з рук  П.Альберті  за організацію в Україні такого масштабного конкурсу і Ярослав Москаленко. Адже він, цей конкурс,  покликаний дати дорогу в світ музики і сучасної естради всім діткам, яких Господь нагородив чарівним голосом і потягом до прекрасного.

Павло СМОВЖ.

Фото автора.