СТАРТУВАЛА АКЦІЯ І В ДП «ІВАНКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП»

Публікації Трибуни Праці

 

 

У Міжнародний день лісів, який відзначається у світі 21 березня, в ДП «Іванківський лісгосп» стартувала акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

Ліси – наше національне багатство. Оскільки процеси скорочення їх площі та деградації стали міжнародною проблемою, які вимагають спільного рішення усіма країнами, Організація Об’єднаних Націй закликала всі держави­члени ООН підтримати проведення цього дня спеціальними заходами. Тому в більшості країн світу в цей день проводяться різноманітні акції та інформаційно­пізнавальні  заходи, спрямовані на захист лісів і зелених насаджень, а також конкурси, виставки, кампанії з висадки дерев і флешмоби.

21 березня по всій Україні стартувала акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках», започаткована Державним агентством лісових ресурсів. Не оминули увагою цей день і працівники ДП «Іванківський лісгосп». Цьогорічні погодні умови не дали можливості розпочати акцію висаджуванням дерев, тому було проведено ознайомчі та пізнавальні заходи для підростаючого покоління.

Працівники лісової охорони Білоберезького лісництва Віталій Мартиненко та Володимир Масльон завітали до Шпилівської ЗОШ І­ІІІ ст., де провели цікаву бесіду з учнями 6 та 11 класів на тему «Охорона та збереження зелених легень планети».

До працівників Феневицького лісництва завітали добрі знайомі, наші юні помічники – учні старших класів Феневицького НВО, для яких працівники лісової охорони Юрій  Прищепа, Олексій Харченко на чолі з помічником лісничого Богданом Зелінським провели пізнавальну екскурсію, на якій ознайомили школярів з професією лісівника, історією лісового господарства, сучасними методами роботи галузі.

На знімку: В.М. Мартиненко та В.П. Масльон (Білоберезьке лісництво) з учнями Шпилівської ЗОШ І­ІІІ ст.

Наталія НЕЧИПОРЕНКО,

провідний інженер

лісових культур ДП

«Іванківський лісгосп».