ЗАКОРДОННІ ГОСТІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ЧОРНОБИЛЕМ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Нещодавно нашу бібліотеку відвідали незвичайні гості: інтернет блогер Джорж з м. Бостон (США) та відеооператор Ендрю з Гонконгу (особливий адміністративний район Китаю).

Хлопці цікавляться темою Чорнобильської катастрофи, а тому неодноразово відвідували Україну. В тому числі  – місто Прип’ять. Джорж має власний ютуб­канал, на якому регулярно веде свої репортажі, зокрема і про аварію на ЧАЕС.

Через перекладача Назара я ознайомила іноземних гостей з фотоальбомом про Чорнобиль, який недавно для читачів нашої бібліотеки подарував іспанський фотограф Рауль Морено. Джорж і Ендрю переглянули малюнки наймолодших читачів “Чорнобиль очима дітей” та літературний дайджест “Біль, обернений у слово”, присвячений 30­річчю Чорнобильської катастрофи.

Також іноземці взяли невеличке інтерв’ю у жительки села Ольги Крепель, яка поділилася власними спогадами 32­річної давнини; познайомилися з місцевим художником Андрієм Чернишовим, хворим на ДЦП, зацікавившись його творчістю.

Наостанок іноземні відвідувачі залишили щирі та сердечні побажання для жителів нашого села в зошиті відгуків та побіцяли ще навідатись до нашої книгозбірні.

Людмила СИНГАЄВСЬКА,

бібліотекар, с. Оране.