Золота медаль та Дипломи учасника

Публікації Трибуни Праці

 

 

Освітяни Іванківщини взяли участь у дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, який представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.

Золотими медалями переможців конкурсу з тематичних номінацій нагороджено 4 заклади Київщини, серед них – й Іванківський районний ліцей.

Дипломами виставки відзначені 36 учасників (районні і міські методичні служби, дошкільні, загальноосвітні та позашкільні заклади освіти). Їх отримали й освітні заклади Іванківщини, зокрема – Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Іванківський районний ЦДЮТ,  ЦРД «Веселка» та районний методичний кабінет.

Успішна робота учасників і відвідувачів виставки сприяла встановленню контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним станом розвитку нашої держави.

Наталія ВАСИЛИШИНА,

завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти РДА.