Поєдинки з баскетболу

Публікації Трибуни Праці

 

Відбулись ігри першості району з баскетболу, які проходили в спортивних залах Іванківської ЗОШ І­ІІІ ст. №1 та районного ліцею.

Дівчата змагалися за коловою системою у спортзалі ліцею. Перше місце вибороли баскетболістки Іванківської ЗОШ №1, друге – Іванківської ЗОШ №2, третє – ліцею.

Серед юнаків перемогу здобула команда Іванківської ЗОШ №2, друге місце – у баскетболістів Горностайпільського НВО, третє – Іванківської ЗОШ №1.

Змагання тенісистів

Під час весняних канікул в спортивному залі Іванківської ДЮСШ відбулися поєдинки першості району з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.

У дівчат перемогу здобула Інна Лашко з Горностайполя. Друге місце виборола Настя Людвиченко, третє – Аліна Плічко (обидві – представниці Шпилівської ЗОШ).

У юнаків перше місце виборов Вадим Грицаєнко із Шпилівської ЗОШ. Другим став Валентин Аодаїца з Горностайполя, третім – Артем Кіндратенко із Шпилівської ЗОШ.

Також пройшли змагання чемпіонату району з настільного тенісу серед чоловіків. Спортсмени шляхом жеребкування були розподілені на три підгрупи, ігри в яких проводились за коловою системою.

Від першої підгрупи до фіналу вийшли Володимир Вождаєнко та Віталій Шумак. З другої підгрупи до нього пробились Ігор Мелітовський та Олександр Осіпов, а з третьої підгрупи фіналістами стали Богдан Вождаєнко та Євген Цудінович.

Ігри у фіналі теж проходили за коловою системою. У результаті запеклої боротьби чемпіоном став Ігор Мелітовський, який пройшов всю дистанцію без поразок. Друге місце виборов Володимир Вождаєнко, третє – Богдан Вождаєнко.

 

Віктор ПОЗНЯК.