ДО  ЮВІЛЕЮ РАЙОНУ

Публікації Трибуни Праці

 

 

У нинішньому році  Іванківському району виповнюється 95 років. До цієї дати в бібліотеках району проводяться  різноманітні заходи:  Дні інформації,  Дні краєзнавства, оформлені книжкові виставки, на яких  представлені твори місцевих авторів. Зокрема,  змістовні краєзнавчі книги Павла Смовжа, Тетяни Рябокляч і Галини Кизі, звідки бібліотекарі черпають інформацію для своїх заходів; ліричні збірки поезій Івана Кірімова,  Григорія Іваненка, Івана Притики, патріотичні – Анни Ігнатюк.

Чимало нових талантів постійно з’являються   на літературному небосхилі району. Кращі з поезій  друкуються на сторінках «Трибуни праці». На їх основі   у багатьох бібліотеках проведено «літературний  круїз», котрий  давав  можливість учасникам заходу насолоджуватись читанням опублікованих в  райгазеті віршів поетів­початківців.

До 85­ та 90­річчя району були видані збірки поезій місцевих талантів  «Натхненні рідною землею». До цьогорічного ювілею відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА також планує видати нову, вже третю, збірку поезій.

 Лілія ЛИТВИН,

бібліограф ЦБС.