ГОСПОДАРЮЄМО КОМПЛЕКСНО

Публікації Трибуни Праці

 

 

1753 га – саме таку територію займає Поліське агролісництво. Це – далеко не найбільше лісництво ДП «СЛП «Київоблагроліс». Яке, до того ж, розташоване поруч із зоною відчуження в районі, частина якого була виселена після аварії на ЧАЕС.

Проте роботи у восьми співробітників нашого лісництва через це не менше. Адже, як і всі лісівники, ми ведемо лісове господарство комплексно:  займаємось питаннями охорони і захисту лісу (в тому числі – від пожеж), здійснюємо рубки догляду, вирощуємо сіянці й відтворюємо ліси державного лісового фонду.

Наприклад, у минулому році на території Поліського агролісництва було заліснено 14,5 га площ, весною цього року – 2,5 га.

А от захист від шкідників і хвороб, які, як відомо, останнім часом стали справжнім «бичем» лісового господарства України, ми забезпечуємо шляхом систематичного спостереження за станом лісу, виявлення осередків розмноження лісових шкідників, здійснення профілактики виникнення таких осередків, їхньої локалізації та ліквідації.

Працюючи над виконанням численних обов’язків у лісогосподарській сфері, не забуваємо дотримуватись фінансової дисципліни: в минулому році до місцевих бюджетів Поліське агролісництво перерахувало 175,4 тис. грн.

Богдан РЯБОКОНЬ,

лісничий Поліського

 агролісництва.