Вшанували померлих  ліквідаторів

Публікації Трибуни Праці

 

 

У цей сумний день представники трудових колективів райцентру, традиційно вшановують пам’ять усіх чорнобильських ліквідаторів. Лягають живі квіти до погруддя Герою Радянського Союзу В. Кібенку в парку, до стели учасникам ліквідації наслідків цієї вікопомної катастрофи на в’їзді в селище, до пам’ятних знаків Віктору Кібенку на вулиці, де він народився, та автомобілістам – біля колишнього АТП.

На короткому мітингу з цієї нагоди виступали й цього разу лише очільники району, оголошувалась хвилина мовчання – шана тим, кого вже нема серед нас. Про живих чорнобильців – ліквідаторів і постраждалих – говорити багато не доводиться: держава чим далі від тих подій, тим більше не хоче належно турбуватися про них, все урізаючи надані колись пільги. Невже це правильно?.. Невже надія тільки на Бога?..

До речі, саме до цієї дати приурочена демонстрація перед РБК чудотворних ікон святої гори Афон (Греція) – Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» і «Всецариця». Її влаштувала УПЦ КП в Іванкові вже не вперше. І наші земляки прихиляються до них: може, хоч Бог допомагатиме…

Павло Смовж.

 Фото автора.