ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА МОЮ ІДЕЮ!

Публікації Трибуни Праці

 

Доброго дня, земляки. Я, Луценко Олександр Сергійович, житель Іванкова, –  учасник телевізійного проекту “Нові лідери”. Але для подальшої участі в ньому мені потрібна ваша підтримка.

Розповім коротко про суть проекту, про себе, а також – як це може бути  потрібним вам.

 

Телепроект “Нові лідери” – це не вибори до органів влади. Його суть у тому, що кожен бажаючий спочатку формує (на сайті проекту) ідею,  спрямовану на покращення життя свого села, селища, міста, держави, а потім реалізує її власними силами.

Формування ідеї  – це перший етап проекту, в якому беруть участь всі бажаючі. А от до етапу її реалізації потрапляє лише 100 учасників: 50 – шляхом набору більшості голосів, а ще 50 обирає відбірковий комітет проекту.

Етап реалізації ідеї триватиме три місяці. Далі відбірковий комітет обере десять найкращих, серед яких – шляхом голосування телеглядачів – визначатиметься переможець.

Я народився в 1981 році у Києві. У 1996 році моя сім’я переїхала до Іванкова. Звідси більшість моїх родичів по лінії матері.  У 1998 році я закінчив на відмінно Іванківську ЗОШ №1. Моє доросле життя почалось з роботи різноробочим у “Ліспромі“  у тому ж таки 1998 році. Ще я працював вантажником, оператором розвантажувально­навантажувальної техніки, помічником адвоката, водієм, монтером, майстром з ремонту телевізорів, комірником, завідуючим виробництвом. Я знаю, що таке важка робота з маленькою заробітною платою, якої не вистачає на нормальне життя.

У проекті беру участь з певною метою.

Всі знають, кому належить влада та як її використовують… І змінити це дуже важко. За олігархами і чиновниками – шалені гроші, правоохоронні органи, суди. Навіть якщо на наступних виборах до влади прийдуть не сьогоднішні, все одно це будуть їхні люди. Єдиний  шлях до змін – наше єднання. Ми доводили це протягом незалежності, а нещодавно громада довела це у Вірменії.

Тому я пішов на цей проект з ідеєю єднання простих громадян мирним шляхом, у рамках закону. Моя ідея полягає у створенні на районному рівні платформ, на базі яких будуть  відбуватись зміни – приходитиме все нове й потрібне.

Одним з основних напрямків нашої діяльності має бути широке і ефективне втілення в життя справжнього самоуправління, децентралізації. Адже що маємо на сьогодні? Шляхом виборів ми делегуємо свої права обмеженій кількості людей. Давно пора контролювати цих людей. Нам дозволяє це закон. Але ми не користуємось цим правом. Саме громада повинна вирішувати, скільки і на які цілі буде витрачено бюджетних грошей, кому та в якому розмірі надавати допомогу, які приймати програми допомоги тощо. Щоб досягнути цього, буду використовувати всi законнi методи. Моя мета: переконати земляків, що ми самі можемо багато чого змінити, використовуючи громадськi слухання, особисту iнiцiативу, широку гласність, ЗМI, мiжнародну спiльноту.

Хочу розпочати діалог з владою, створити ресурс, де кожен житель району зможе побачити не вже прийняті місцевою владою рішення, а на стадії проекту, коли громада ще може впливати на результат. Започаткую юридичну допомогу громадянам, щоб вони не залишались наодинці з владою…

Гуртом ми зможемо багато чому протистояти. Об’єднавшись всією Україною, ми зможемо, зрештою, впливати і на Верховну Раду, і на Кабмін та Президента України.

Ще одним основним напрямком діяльності буде допомога стартапам, майбутнім та існуючим підприємцям. Людина може мати геніальну ідею для бізнесу, та без грошей вона нічого не варта. Крім того, під час пошуку фінансів та потенційних інвесторів існує реальна ймовірність викрадення ідеї.

Тому хочу розпочати діалог з владою, фінансовими установами, міжнародними фондами, метою якого буде знаходження джерел фінансування стартаперів та підприємців. Адже людина, яка має певну фінансову стабільність та незалежність, може більше змінити у цьому житті.

На даний час я маю команду однодумців приблизно з 30 чоловік з різних куточків України. Це – практикуючі адвокати, вчителі, громадські діячі, IT­ішники, люди різних професій і з великим досвідом. Серед нас відсутні олігархи та політики. Загалом, наше бажання – розвивати громади у всіх напрямках (спорт, соціальні проекти, навчання і так далі). Але це потребує набагато більше часу, ніж три місяці проекту, та величезних коштів. Тому на даному етапі я хочу об’єднати, втілити в життя свою ідею в одній громаді. І щоб цей результат побачила вся країна.

На даний час фінансувати мій проект (у разі мого проходження у наступний тур) виявили бажання різні політичні сили, але я відмовив їм у співпраці.

Я не шукаю вигоди для себе. Не хочу стати  депутатом. Навіть, якби я дуже захотів ним стати, у мене немає потрібних грошей та зв’язків… Я хочу змін для таких простих людей,  як сам.

Шановні земляки! Не чекайте, що прийде добрий дядько з України або Європи та вирішить всі наші проблеми. В житті так не буває. Тому припиніть висловлювати своє незадоволення перед телевізорами, дивлячись новини, а давайте робити конкретні кроки. Самі. Разом! А ще прошу: проголосуйте за мене на сайті проекту та приєднуйтесь до мене https://novilidery.com/lider/lucenko­oleksandr

Мій телефон – 096­343­95­75.