Латвійця звинувачують в участі у конфлікті на Донбасі

Огляд преси

Поліцейські почали п’ять кримінальних процесів стосовно дев’яти осіб, які брали участь в конфлікті в Україні.

Латвійська прокуратура висунула жителю Даугавпілса Артему Скрипнику звинувачення в спробі протиправної участі в збройному конфлікті на сході України. Як повідомила агентству BNS прес-секретар Генпрокуратури Айга Ейдука, Скрипнику висунули звинувачення в спробі увійти до складу злочинної організації (об’єднання), що складається щонайменше з п’яти осіб, створеної з метою скоєння особливо тяжких злочинів проти держави, а також в спробі участі в збройному конфлікті на Донбасі.

Поліція в ході розслідування розпочатого 17 листопада 2017 року кримінального процесу встановила, що Скрипник намагався увійти до складу воєнізованої організації, що базується на сході України, щоб в її складі брати участь у збройному конфлікті.

Раніше поліцейські почали п’ять кримінальних процесів стосовно дев’яти осіб, які брали участь в конфлікті в Україні. Але затримати поки вдалося лише Скрипника, якого суд першої інстанції виправдав. У листопаді 2017 року поліція знову затримала його за повторну спробу протиправної участі в збройному конфлікті на Донбасі. Решта вісім жителів Латвії оголошені в розшук.

Раніше у Львові заочно засудили на десять років чоловіка, який воював за ЛДНР.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet