Луценко розповів деталі про “список 47”

Новини України

Силовики отримали інформацію про списки потенційних жертв від оточення підозрюваного в організації “вбивства” Бабченка, наголосив генпрокурор.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив в ефірі радіо НВ, що спецслужби отримали список потенційних 47 жертв від оточення Бориса Германа, якого підозрюють в організації “вбивства” Бабченка.

“Після імітованого вбивства організатор передзвонив виконавцю і сказав, що він терміново летить за кордон, гроші йому колись передадуть. Стало зрозуміло, що ланцюжок може бути перерваний, тому Служба безпеки абсолютно правильно затримала Германа на вулиці”, – зазначив Луценко.

Він зауважив, що інформацію про списки потенційних жертв вдалося одержати не від підозрюваного організатора, а від його оточення.

“Ми не отримали інформації від організатора, але отримали завдяки спецоперації можливість нової інформації від його оточення. І вчора ввечері (31 травня – ред.) … я отримав інформацію – у нас в руках є список”, – заявив генпрокурор.

Він уточнив, що в списку були вказані 47 осіб, “які організатор надав третій особі, і в результаті спецоперації ми змогли його ідентифікувати і витягти”.

Також Луценко зазначив, що більшість людей в списку – журналісти, в тому числі і приїхали з Росії. За словами генпрокурора, його в цьому списку не було, а інформацій про наявність там діючих політиків він коментувати не став.

РанішеЛуценкорозповів,щоГерман,якогопідозрюютьворганізаціївбивстваБабченка,бувнеприємноздивований,дізнавшисьпро те,щожурналістживий.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.