Рада розгляне поправки до закону про Антикорсуд

Новини політики

На порядку парламенту на вівторок також включені закони про створення Нацбюро фінбезпеки.

У вівторок, 5 червня, Верховна Рада продовжить розгляд у другому читанні президентського законопроекту про Антикорупційний суд. Про це йдеться в порядку денному парламенту, опублікованому на сайті ВР.

Крім того, парламентарі планують включити до порядку денного сесії понад 20 проектів законів і постанов. Серед них – президентський проект №8265 Про внесення змін до Закону України Про державні закупівлі, законопроект №8337 Про внесення змін до Закону України Про боротьбу з тероризмом (щодо основ соціального захисту заручників) та урядовий законопроект №8324 Про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки.

У повторному читанні з пропозиціями президента депутати мають намір розглянути закон Про приватну детективну (розшукову) діяльність, прийнятий в парламенті 13 квітня.

Також порядком денним передбачено розгляд в першому читанні трьох законопроектів №8157, 8157-1, 8157-2 про створення і діяльність Національного бюро фінансової безпеки.

Разом з тим Рада планує прийняти кілька постанов про перейменування населених пунктів, зокрема міста Переяслав-Хмельницький.

Нагадаємо, минулого пленарного тижня депутати розглянули 1274 поправки з 1927.

Голова парламенту Андрій Парубій напередодні заявив, що голосування за закон про Антикорупційний суд відбудеться 7 червня.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet