Чи завжди перемагає «бабло»? або Самозахоплений «шип» – заноза в тілі ТЕС…

Публікації Трибуни Праці

 

Ця, фактично кримінальна, історія тягнеться вже кілька років. Йдеться, як кваліфікують юристи, про незаконне  використання землі  ТОВ «Біогазенерго». Яке без належного   оформлення земельної ділянки збудувало і давно уже експлуатує теплоелектростанцію на західній околиці Іванкова.

Проте так довго тривати не могло… Тим більше, що значна частина мешканців селища протестувала тоді й досі не бажає мати під боком такого «сусіда». Котрий, спалюючи деревину із радіаційно забрудненої території Київського Полісся, разом із димом викидає в атмосферу ще й не зовсім «чисту» в цьому плані сажу.

Нещодавно пристрасті розгорілися з новою силою.

15 травня ц.р. у спільноті ФБ «Іванків сьогодні» з’явилося повідомлення О. Денисенка про те, що… Мабуть, буде правильніше, коли  процитую початок його посту.

«На сьогоднішній сесії селищної ради, – писав автор (теж депутат цієї ради) – депутати зрадили інтересам громади селища. А саме: проголосували за виділення земельної ділянки розміром близько гектара для Скорохода О.А. (сина депутата Скорохода Анатолія). Суть зради в наступному. Отримати дану проблемну ділянку землі вкрай важливо для ТЕС, оскільки ця земля самозахоплена ТЕС і по даному факту самозахвату земель відкрито кримінальне провадження. Земельна ділянка належить громаді…

Саме в інтересах ТЕС… вже вчетверте ставилось питання по заяві Скорохода про виділення для нього даної земельної ділянки…»

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.