«БАРСЕЛОНА-ІВАНКІВ: 20 РОКІВ СПІВПРАЦІ»

Публікації Трибуни Праці

До Міжнародного дня захисту дітей такий захід було організовано Іванківським ЦСПР на запит Іванківської районної громадської організації «Центр розвитку громади». У ньому взяли участь президент асоціації «EsPerTu» (Іспанія) Роса Мартін, інші члени асоціації, представники іспанських сімей. 20 років тісної співпраці – це історія, варта уваги. Тож несподіваним моментом для гостей були діти, які 15-20 років тому відвідували їхню країну, ті, хто в подальшому обрали професії, пов’язані з іспанською мовою.

Спогади, подяки, сльози, квіти…

Учасник бойових дій на сході України Максим Бреус певний час, дякуючи гарним стосункам з іспанською сім’єю та отриманим знанням, працював перекладачем з іспанської мови у Чорнобилі. Але в певний період свого життя він вирішив стати на захист своєї країни.

На святі звучали українські пісні, гостинні господарочки пригощали українськими стравами.

Подяками Іванківської районної держадміністрації та Іванківської районної ради були відзначені Роса Мартін, Галина Бабич, Інна Шеремет. Під час їх вручення перший заступник голови Іванківської РДА Тетяна Свириденко відзначила вагомий внесок в  оздоровлення дітей «EsPerTu» та громадської організації «Центр розвитку громади».

Інна  ШЕРЕМЕТ,

представник ГО «Центр розвитку громади».