ЦЬОГОРІЧНІ ЗДОБУТКИ ВРАЖАЮТЬ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Ось і закінчився ще один навчальний рік… Приємно, що цьогорічні наші здобутки неабияк вражають. Наприклад, ліцеїсти посіли 71 призове місце (з них 24 – перших) на районних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 15 призових місць маємо на обласних етапах олімпіад (з них 5 – перших) та два призові – на Всеукраїнському етапі олімпіади з іспанської мови, які посіли Вікторія Юрківська та Діана Волочай. Маємо 17 призових місць (з них 12 – перших) на районному етапі, переможця та 6 призерів обласного етапу конкурсу­захисту науково­дослідницьких робіт учнів­членів МАН України та призера (Вікторію Юрківську) Всеукраїнського етапу.

Наші учні є щорічними призерами мовознавчих конкурсів. Нині це – Станіслав Качан з І­м місцем на обласному етапі конкурсу знавців української мови імені П. Яцика та Богдана Шелест з ІІ­м місцем на обласному етапі Міжнародного мовно­літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Приємно, що Іванківський районний ліцей входить до переліку найкращих закладів України. Ми вдячні педагогам, які навчали наших учнів в різних освітніх закладах району. Наші здобутки – це спільна праця і перших вчителів, і вчителів­предметників.

Ми з нетерпінням чекаємо нових ліцеїстів!

Людмила КРИВУЛЬСЬКА,    

 директор районного ліцею.