Погром у ромів: Денісова просить МВС вжити заходів

Новини України

Омбудсмен закликала громадськість до толерантності, терпимості і недискримінації за ознаками.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова направила звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням дати належну правову оцінку діям радикально налаштованих осіб, які вчинили сьогодні вночі напад на поселення циган на околиці Львова. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті омбудсмена в неділю, 24 червня.

“Я бачу тут явні ознаки дискримінації за національною ознакою і розпалювання ворожнечі щодо ромської національної меншини, тому направила звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням дати належну правову оцінку діям радикально налаштованих осіб щодо тимчасового поселення ромів у Львівській області та вжити відповідних заходи реагування”, – написала Денісова.

Вона закликала бути терпимими і толерантними один до одного. Окремо омбудсмен попросила правоохоронців “вжити невідкладних заходів для запобігання вчиненню погромів ромських поселень”.

Як повідомлялося, співробітники Національної поліції затримали всіх зловмисників, які сьогодні вночі напали на ромське поселення на околиці Львова. Їм загрожує позбавлення волі на термін до 15 років або довічне ув’язнення.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet