Троє покусаних собаками

Публікації Трибуни Праці

 

З діагнозом «вкушена рана» до ЦРЛ за три дні (минулі п’ятниця-неділя) були доставлені двоє дітей та молодий чоловік віком 23-х років. З різних населених пунктів району. Обслужені амбулаторно, всі потерпілі, на їх щастя, не госпіталізувалися. Профілактика проти сказу, як вважають лікарі, їм не  потрібна: у покусаних ще діють зроблені в дитинстві щеплення.

Але у двох цих випадках – собаки були не бездомні. Власник однієї з них – з Розважева – вже притягнутий поліцією до адмінвідповідальності. Міру покарання йому визначить суд. В Іванкові власник тварини, що покусала дитину, встановлюється.

Висновки  тут напрошуються самі собою. Те, що слід берегти собак – друзів людини,  це зрозуміло. Але треба й самим іноді більше дбати про себе і своє здоров’я! Як і власникам цих тварин – про безпечне для інших їх утримання.

На жаль, сьогодні ситуація з домашніми тваринами у нас в Україні скрізь майже однакова. Прийняття відповідних законів (про заборону жорстокого поводження з ними та деякі інші) тепер захищає тварин, в т.ч. й бездомних. Але ж люди іноді виявляються беззахисними перед ними!..Тепер  ще б прийняти закон, який би забороняв собакам кусати людей…

Павло СМОВЖ.