Омелян пообіцяв відібрати ліцензії у недобросовісних туроператорів

Новини України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі перегляне і відмінить ліцензії тих туроператорів, які не виконують свої зобов’язання.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував ситуацію з туристичними операторами в Україні, зокрема через затримання вильоту українських туристів з Тунісу. Про це він написав на сторінці в Facebook ввечері 29 червня.

“Сьогодні врегулювали ситуацію з вивезенням наших туристів з Тунісу, яких туди відправила туристична компанія “Oasis Travel”, за згодою з авіакомпанією “Bravo”, – повідомив міністр.

Омелян додав, що протягом доби всі українські туристи з Тунісу повернуться додому.

“Домовилися з колегами з Міністерства закордонних справ і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України провести 3 липня, у вівторок, спільну розширену нараду з туроператорами і авіакомпаніями. Мінекономрозвитку перегляне і відмінить ліцензії тих туроператорів, які не виконують свої зобов’язання”, – написав міністр.

За його словами, Державна авіаційна служба України посилить контроль за ліцензіями авіакомпаній, виконанням ними регулярних і чартерних маршрутів, за технічним станом і станом салонів літаків.

“Причому, якщо хтось сподівається, що закриє компанію Оазис-1 і завтра відкриє Оазис-2 – дуже помиляється. Відстежуватимемо реальних власників. Повірте, у держави маса можливостей видавати нову ліцензію роками”, – наголосив Омелян.

В аеропорту Київ застрягли майже 100 туристів

Раніше повідомлялося, що з аеропорту Монастір в Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet.