Шахтарям виділять 220 мільйонів гривень на погашення боргу із зарплати

Новини України

Гроші на виплати зарплат шахтарям виділять із засобів, передбачених на реструктуризацію шахт, повідомив голова НПГУ Михайло Волинець.

Виконуюча обов’язки міністра фінансів Оксана Маркарова погодила перерозподіл коштів зі статті реструктуризації шахт на виплату зарплати гірникам 220 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook увечері 3 липня.

“Годину тому я зустрів в.о. міністра фінансів Оксану Маркарову, яка повідомила мені, що вона як виконуюча обов’язки міністра узгодила перерозподіл коштів зі статті реструктуризації (закриття шахт) на виплату зарплати гірникам – 220 млн грн. Ці кошти в такій ситуації – це далеко не маленькі гроші”, – написав він.

Волинець підкреслив, що на цей час заборгованість із зарплати гірникам державних шахт становить уже більш як 1 мільярд гривень.

“Далі шахтарі будуть боротися за своє право на гідні умови праці та ухвалення законопроекту 8362, а це виділення ще 2,8 млрд грн на модернізацію шахт”, – зазначив голова НПГУ.

Заблокувавши дорогу, шахтарі добилися виплати зарплати

Раніше повідомлялося, що 5 липня під стінами Верховної Ради й Кабінету міністрів шахтарі проведуть масові мітинги з вимогою погасити борги із зарплати.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet