У Брюсселі розпочинається саміт НАТО

Новини політики

У ході саміту президент Порошенко виступить зі спільною заявою з генсеком НАТО Столтенбергом і проведе низку двосторонніх зустрічей.

У середу, 11 липня, в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу стартує дводенний саміт НАТО, на який зберуться лідери країн-членів НАТО і партнерів – включно з Україною.

На саміті обговорять питання зміцнення стримування і оборони Альянсу, забезпечення глобальної та регіональної стабільності, боротьбу з тероризмом, поглиблення співпраці з Євросоюзом, модернізацію НАТО, справедливий розподіл фінансових витрат на оборону серед союзників, а також затвердження загальних демократичних цінностей і непохитність трансатлантичної єдності.

У четвер, 12 липня, Північноатлантична рада на рівні глав держав і урядів країн-членів НАТО зустрінеться з президентами України і Грузії.

Президент Петро Порошенко виступить зі спільною заявою з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

Український президент також візьме участь в засіданні, присвяченому місії НАТО в Афганістані, і проведе низку двосторонніх зустрічей.

Напередодні Столтенберг заявив, що Україна і Грузія як найближчі партнери Альянсу будуть отримувати політичну і практичну підтримку.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet