У ЗСУ на контракт прийняті 17 тисяч осіб

Новини України

Також було збільшено оперативний резерв ЗСУ, який зараз складає більш як 158 тисяч осіб, повідомив заступник міністра оборони з питань євроінтеграції.

З початку 2018 року на військову службу за контрактом в Збройні сили України прийнято 17 тисяч осіб. Про це в п’ятницю, 13 липня, повідомляє прес-служба Міноборони України з посиланням на заступника міністра оборони з питань євроінтеграції Анатолія Петренка.

За його словами, в квітні-травні 2018 року було проведено призов громадян України на строкову військову службу, під час якого до лав ЗСУ та інших військових формувань закликали і направили 15 тисяч 190 осіб.

Також було збільшено оперативний резерв ЗСУ, який наразі більш як 158 тисяч осіб, з них близько 122 тисяч осіб – резерв першої черги.

“З початку року здійснено підготовку понад 6 тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги і понад 50 тисяч – другої черги”, – зазначив Петренко.

У цьому контексті заступник міністра оборони повідомив про успішне проведення в кінці червня поточного року на Гончарівському полігоні в Чернігівській області перших експериментальних тактичних навчань з територіальної оборони Північна фортеця-2018.

“Під час цих навчань 3,7 тис. резервістів другої черги відпрацьовували основні завдання підрозділів територіальної оборони”, – наголосив Петренко.

Нагадаємо, на військову службу за контрактом в Збройні сили України в 2017 році були прийняті понад 30,7 тис. громадян України.

Як повідомляв Кореспондент.net, Україна перейде на контрактну армію до 2020 року.https://ua.korrespondent.net/ukraine/3793723-ukraina-pereide-na-kontraktnu-armiui-do-2020-roku


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.