ЛІКАР З ДУШЕЮ ЛІРИКА

Публікації Трибуни Праці

 

Ця дівчинка заявила про себе не лише відмінними знаннями, а й всебічністю захоплень. Мова – про випускницю Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 2010 року Марину Падалко, ім’я якої занесено до «Золотого фонду освіти району».

Вона свого часу виборювала призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських олімпіадах. Зокрема, у 2008­2009 роках була переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади (вчитель Л.Г. Процик); призером обласних олімпіад з біології  (друге місце, вчитель О.Ю. Малащенко); правознавства та російської мови (друге та третє місця, вчителі І.Л. Зіняк, Ю.В. Лозенко); призером (треті місця) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, екології (вчителі Л.Г. Процик, О.Ю. Малащенко). Дописувала до «Трибуни праці».

Очолювала шкільну команду, яка виступала в обласному фіналі брейн­рингу «Підліток і право». На жаль, у фіналі грати особисто їй не доводилось (лише у відбіркових турах), бо він постійно перетинався з турніром з біології, де вона також брала участь.

Тричі (у 2006 – 2008 роках)  брала участь у телепередачі «Найрозумніший»  на  каналі «1+1».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Людмила ШУНКОВА

Фото Павла СМОВЖА.