ОСНАЩЕННЯ ІВАНКІВСЬКОЇ ЦРЛ – ЗА КОШТИ ЄС

Публікації Трибуни Праці

У понеділок  9 липня зранку в райполіклініці було, як ніколи, велелюдно. Сюди прибули районні керівники, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган з деякими своїми заступниками та керівниками департаментів, очільники обласних та міжрайонних медустанов. А також члени представницької делегації Європейського Союзу на чолі з двома депутатами Європарламенту – Мішель Рівазі та Джулі Ворд. В цей день тут проводились заключні заходи  реалізованих в останні роки  екологічних та оздоровчих програм, що здійснювались під егідою та за фінансування ЄС.

Гостей ознайомили з сьогоднішніми  технічними можливостями  райполіклініки, приймального та  хірургічного відділень ЦРЛ, новітнє  устаткування для яких закуплено за кошти Євросоюзу.

Європарламентарі зі своєю групою експертів побували також на тепличному комплексі з вирощування екологічно чистих помідорів,  збудованому біля с. Оране  за кошти ЄС. А ще ознайомились  з роботою теплогенераторної установки в зоні відчуження ЧАЕС.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

На знімках: група учасників цього заходу; така табличка з’явилася в  фойє райполіклініки біля реєстратури; голова Іванківської РДА М. ЛІСОГОР, професор, ініціатор цього проекту Ю. БАНДАЖЕВСЬКИЙ, депутати Європарламенту М. РІВАЗІ та Д. ВОРД, голова КОДА О. ГОРГАН; в інформаційному центрі ЦРЛ;  тепличний комплекс в Ораному  літнього сезону «відпочиває».

.

Фото автора.